دبیرستان دوره اول دخترانه حضرت زینب (س)
 
   
مديرت مدرسه
 

هوالعلیم

دختران حضرت زینب (س)، با سلام

    در آستانه پاییز و بازگشایی مدارس و جان گرفتن دوباره زندگی و درس برای همه آن هایی که در جست و جوی آرامش و شادابی و شوق و پاکی وجود هستند فقط یک توصیه:

خود را بیابید و توکل به پروردگار را فراموش نکنید.

   عزیزان! به خاطر داشته باشید که برای چه امری پا به دنیا گذاشته اید؟ مگر نه این که همه ما مایل به رشد و پیشرفت هستیم؟ جز این است که همه ما «رشد» را انتخاب کرده ایم؟ پس سکون و تردید برای چه؟

مسائلی که در زندگی ما رخ می دهند برای سکون و درجا زدن نیستند، آن ها بال های پرواز ما هستند. ما به چالش های زندگی فرا خوانده می شویم، با آنها دست و پنجه نرم می کنیم، درس می گیریم و رشد می کنیم.

آینده سازان:

   نکند در مقابل مسأله ای کمر خم کنید و خود را اسیر رخوت و سستی کنید و بهانه بیاورید که هزاران هزاران مورد به من فرمان ایست می دهند. یادتان باشد شمایید که با استعانت از نیروی لایزال الهی و با تفکری صحیح آینده ی بسیر شیرین و متعالی را با دستان پرقدرت خود برای خود رقم بزنید.

   از هر مورد، درس آن را یاد بگیرید، شکست عاطفی، عدم موفقیت در امتحان، عدم موفقیت مالی و ... همه و همه حامی پیامی برای تو هستند، پیام رشد و تلاش بیشتر، پیام آگاهی بالاتر، پیام این که تمام این مسائل، پله ای برای صعود تو هستند، این که قامتت را راست کنی، که تو قدرتمندتر و خلاق تر از هر آن چه که رویاروی تو قرار می گیرد، هستی. شروع کن، با شروع دوباره پیروزی از آن توست. 
 

به امید دیدار در بالاترین قله موفقیت
اسلامي - مدير دبیرستان دوره اول حضرت زينب(س)