ورود به مدبر
     
HTML

دبيرستان دوره اول دخترانه هيئت امنايي حضرت زينب (س)   - تاريخ تأسيس  1358

اين واحد آموزشي با نام حضرت زينب(س) مزين گرديده كه در ذيل مختصري در شرح حال اين بانوي بزرگوار ذكر شده است:

زينب در لغت به معناي زينت پدر و نام آن حضرت به صورت وحي بر پيامبر اكرم (ص) نازل شد.

ايشان  دختر اميرمؤمنان حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و در  پنجم جمادي الاولي سال پنجم هجري چشم به جهان گشودند و در چهاردهم رجب سال 62 هجري در شهر شام به شهادت رسيدند.

فضايل آن حضرت از حيث علم، تقوي و ملكات فاضله  چون مادر بزرگوارشان است. در واقعه كربلاي حسيني لحظه اي برادر بزرگوارشان را تنها نگذاشتند و پرچم پرافتخار اسلام را به سرمنزل مقصود رساندند. ازخودگذشتگي حضرت  زينب(س) مكمل شهادت  امام حسين(ع) است.

اميد است : دختران حضرت زينب(س)، اين بانوي عزيز و ارجمند را الگوي خود قرار داده و با سعي و تلاش و تو كل به ايزدمنان رهرو راه ايشان باشند و ما نيز شاهد موفقيت روافزون آنان در تمامي مراحل زندگي باشيم.

     
گفتگوی آنلاین
اتاقهای گفتگو
اتاقی تعریف نشده است
نام:
     
تبریک تولد
     
گروه های آموزشی
     
نظر سنجی
1. با انتخاب گزینه های مورد نظر، دیدگاه خود را نسبت به سایت مدرسه اعلام نمایید.




  مناسبت ها  
   
  درج مطلب  
 
 جلسه آموزش خانواده پایه هشتم با موضوع کنترل خشم روز 2شنبه 27 فروردین ساعت 13 - 11:30 برگزار خواهد شد.
 
جلسه آموزش خانواده پایه نهم با موضوع انتخاب رشته روز 3شنبه 28 فروردین ساعت 8 صبح برگزار خواهد شد.
 
 
******************************************
 

** آزمون نوبت دومlistening  زبان**

پایه هفتم

26/1/97

1شنبه

آزمون listening زبان

کل کتاب

پایه هشتم

19/1/97

1شنبه

آزمون listening زبان

کل کتاب

پایه نهم

20/1/97

2شنبه

آزمون listening زبان

کل کتاب

 

****************************************************

پیش آزمون نوبت دوم  پایه هفتم

تاریخ

روز

امتحان

بودجه بندی

29/1/97

4شنبه

ادبیات

از درس 9 تا پایان کتاب

1/2/97

شنبه

ریاضی

از فصل 1 تا آخر فصل 8

2/2/97

1شنبه

قرآن

از صفحه 48 تا اخر صفحه 78

3/2/97

2شنبه

مطالعات

درس 18 الی 22

4/2/97

3 شنبه

زبان

درس 6 و 7 و 8

5/2/97

4شنبه

عربی

از ابتدای کتاب تا پایان صفحه 76 درس 10

8/2/97

شنبه

علوم

از درس 9 تا 14

9/2/97

1شنبه

املا

از درس 9 تا پایان کتاب

10/2/97

دوشنبه

معارف

از درس 7 تا آخر درس 15

 

پیش آزمون نوبت دوم  پایه هشتم

تاریخ

روز

امتحان

بودجه بندی

29/1/97

4شنبه

ادبیات

از درس 10 تا درس 14

1/2/97

شنبه

ریاضی

5 و  6و 7و8 فصل 6

2/2/97

1شنبه

قرآن

از درس 6 تا اخر 12

3/2/97

2شنبه

مطالعات

از درس 18 الی 22(خانم موسوی)

از درس 15 تا اخر 22 ( خانم کاظمی )

4/2/97

3 شنبه

زبان

درس4 و 5 و 6 و 7

5/2/97

4شنبه

عربی

از ابتدای 6 تا درس 10. صفحه 64تا صفحه 123

8/2/97

شنبه

علوم

از اول فصل 9 صفحه 76 تا اخر کتاب

9/2/97

1شنبه

املا

از درس 10 الی 14

10/2/97

دوشنبه

معارف

از درس 8تا آخر درس 12

 

پیش آزمون نوبت دوم  پایه نهم

تاریخ

روز

امتحان

بودجه بندی

29/1/97

4شنبه

ادبیات

درس یکم تا اخر درس 14

1/2/97

شنبه

ریاضی

از اول کتاب تا اخر فصل 7

2/2/97

1شنبه

قرآن

از درس 7 تا آخر کتاب

3/2/97

2شنبه

مطالعات

از درس 13 تا آخر درس 22 (خانم کاظمی )

4/2/97

3 شنبه

زبان

درس4 و 5 و 6

5/2/97

4شنبه

عربی

از ابتدای 6 تا درس 10 صفحه 62تا صفحه 110

8/2/97

شنبه

علوم

از درس اول تا اخر فصل 15 (کل کتاب )

9/2/97

1شنبه

املا

از درس یکم الی 14

10/2/97

دوشنبه

معارف

از درس 8تا آخر درس 10

 

با درج آدرس تلگرام زیر در گوشی خود به ما بپیوندید https://telegram.me/zeynab22221035

سایت مدرسه www.zeynabschool.ir

 

نتیجه تلاش نوبت اول سال تحصیلی 97-96

دانش آموزان ممتاز پایه هفتم

یلدا همتی پیرموسایی درسا ازقندی مرسده اعلم

ملیکا ترکمان زهرا تقدسی ریحانه جنگجوی طبس

پانیذ خادم پور آترین زکی خانی حنانه سادات شیرازی

النا گایینی ترمه هاشم الحسینی

رتبه اول پایه هفتم

ساینا اخوان راحه رستمی

 آیدا شهبازی مهربان یوسفیان مقدم

رتبه دوم پایه هفتم

مهربان یوسفیان مقدم مهرسا آذر شین- سیده پانیذ احمدی

 ثنا بیدخام ملینا پروانه زهرا جاوید نیا مبینا علیان

 متینا فخری مقدم هیوا معمار- زهرا سادات میرکمالی

رتبه سوم پایه هفتم

فاطمه آب پرور سارا خان شعبانی - سارا دهدست

 سارا شیخ الائمه - آرتمیس عادلی نگین عزت کمالی

الیسا عسگری عسل غفوری - حدیث مددیان - مبینا فخری مقدم

 هلینا مساح - هلیا نظری - یگانه نیکزاد فرخی

********************************

دانش آموزان ممتاز پایه هشتم

آرمیتا ابریشم مدیسا ایرجی زهرا باغیان

پارمیس پژمان شهرزاد پژمان الهه پورعلمداری

 نرگس توسلی نیا شادان حاتمی ملیکا سادات حاجی زوار

 سارینا خوش نظر درسا دولتخواه یاسمن رخوا

 مانلی سادات رضوی غزاله زارع نهال سادات سخایی فر

 پرستو سینایی آریانا شهاب الملکی طهورا طاهری زاده

 مهدیه علایی زهرا کار آموزیان سارا منادی - ملیکا عباس نژاد

 پارمیدا مهدویانی تینا ناصر پانته آ سادات هاشمی - روژینا معصومی

رتبه اول پایه هشتم

حنانه حاجی کاظم نیلی- کیمیا سادات حسینی -  هستس علامه زاده

رتبه دوم پایه هشتم

نشاط پویان فر شادی حصیری شانیا دبستانی

 مریم دیده خانی روژین رباعی ارمغان شفیعی شمس

 دریا فضل اللهی نازنین نوری غزل نوعی ماسوله - رعنا محمدی

رتبه سوم پایه هشتم

صبا احمدی المیرا امیری آریانا امیری لیلیا بقایی

محدثه پور بایرامیان زهرا حیدری پانیذ ستایشگر

 سویل سحر ناز یگانه سلیمی سوگل صیرفی

 سارینا عرب مارکده ملینا کفاشی طهرانی

آتنا محمودی سارا نادری

********************************

رتبه ممتاز پایه نهم

سیتا اسکندری مهسا امیری فاطمه باوی

 عطیه برادران شانیا بوستانی یلدا بیابانکی

 فریماالسادات تقدس ساغر توفیقیان هستی ثابت ابراهیمی

 صبا حجتی کیمیا حیدری فر سیده مطهره خالقی

 پارمیس خراسانی زاده سارا خطیب زاده حورا دانای علمی

 سارا دبیری کیمیا دولت آبادی- دینا دهقان

 هیوا دیان آنیتا رجبی سیده یاسمن رحمتی

 هانیه رضایی- ملینا رییسی نژاد آرزو زاج فروشان

 یاسمن زمانیان باران سالم سایه سعادت

 فریما سیفی آرمیتا شاه محمدی سارا شجاعی

 فاطمه شکاری نسترن شکرریز کیمیا شیخ الاسلامی

 آرتا صالحی زینب صالحی مهتا صمد زاده

 مبینا عرب زاده حدیث عظیم الشان هلیا عظیم زاده

 پانته آ عظیمی پور سحر غنی مشهدی سودا قاسم زاده

 عسل قاسمی نوری روژینا قاسم زاده هستی قدیری

 زهرا قربانی ثنا قرمزی کیمیا کوکلان عطیه کیانی

 صدف مثنوی ایلگار محبوبی فاطمه محمد زاده

 نیکی محمدی درسا مدبر الیانا مرادی

 نادیا مرادیان آهی درسا ملکی بهار منقچی

 آیلین نریمان نگین وطنی - یاس سادات فاطمیه

حلما هاشمی اصل فاطمه یوسفی

رتبه اول پایه نهم

تینا اسمعیلیان – بهار بابایی – آناهیتا پارساتبار

کیمیا رنجبرمتعلق – دینا مطلوب

رتبه دوم پایه نهم

شایا آقاخان زاده – آرینا آقایی – آتنا پارساییان

لیلی سادات حسینی جمال – آریانا خفاف شریف زمین

دیانا خیرخواه – غزل رضایی – صبا صبور روح مفرد

هلیا صداقت – گلبرگ طریقی – رومینا قناعتی

گیتی کلانتری – هلیا کی منش – سحر مقامی

نگین مهدیخانی – سارا همایون – نیکی پوریزدان پناه کرمانی

رتبه سوم پایه نهم

دیبا احمد – کیانا جهانگیری – ترنم خورسندی رفسنجانی

شینا سطوت – غزل سعید آذری – میلکا علی اکبری

مائده کریمی – ملیکا منصوری فرد

 
 
*********************************************************

افتخار آفرینان ورزشی - دانش آموزان عزیز در سطح منطقه:

دنیا نقیبی  : رتبه 3 در رشته شنا قورباغه

نیکی مجلسی – شیوا وفادار – غزل رضایی : رتبه 2 رشته صحرانوردی گروهی

نیکی مجلسی : رتبه 1 صحرانوردی فردی

سایه سعادت – هستی قدیری – آریانا قدیری : رتبه 3 رشته بدمینتون گروهی

آرمیتا شاه حسینی: رتبه اول رشته کاراته

یگانه سلیمی: رتبه دوم رشته کاراته

*********************************************************

افتخار آفرینان علمی - فرهنگی - هنری - دانش آموزان عزیز:

ساغر توفیقیان : مقام دوم رشته احکام

مریم خاکی : مقام سوم رشته قرائت قرآن

کیمیا اصغرپور : مقام دوم رشته صحیفه سجادیه

الهه حسینی : مقام دوم رشته مفاهیم قرآن

صدف مثنوی : مقام اول رشته نقاشی

شایا حاتمی: مقام اول رشته نقاشی با رنگ روغن

مریم خاکی: مقام اول رشته مینا کاری

الینا الفت: مقام اول رشته ویالون

نیکی مجلسی : مقام اول فلوت

سارینا عرب: مقام اول ویالون سل

مقام اول منطقه در رشته سرود

مقام اول منطقه در رشته تئاتر

 
   
  پیام رسان  
گیرنده
   
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
بیشتر ...
   
  پرسش و پاسخ  
   
  بازی آنلاین  
   
  اوقات شرعی  


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
   
  لغت نامه  

   
  حدیث روز  
   
  تعداد بازدید کنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
   
  وضعیت آب و هوا  


 -  ° 

جزئیات
   
  تاریخ و ساعت  
یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

   
  سایتهای مفید