ورود به مدبر
     
HTML

دبيرستان دوره اول دخترانه هيئت امنايي حضرت زينب (س)   - تاريخ تأسيس  1358

اين واحد آموزشي با نام حضرت زينب(س) مزين گرديده كه در ذيل مختصري در شرح حال اين بانوي بزرگوار ذكر شده است:

زينب در لغت به معناي زينت پدر و نام آن حضرت به صورت وحي بر پيامبر اكرم (ص) نازل شد.

ايشان  دختر اميرمؤمنان حضرت علي(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و در  پنجم جمادي الاولي سال پنجم هجري چشم به جهان گشودند و در چهاردهم رجب سال 62 هجري در شهر شام به شهادت رسيدند.

فضايل آن حضرت از حيث علم، تقوي و ملكات فاضله  چون مادر بزرگوارشان است. در واقعه كربلاي حسيني لحظه اي برادر بزرگوارشان را تنها نگذاشتند و پرچم پرافتخار اسلام را به سرمنزل مقصود رساندند. ازخودگذشتگي حضرت  زينب(س) مكمل شهادت  امام حسين(ع) است.

اميد است : دختران حضرت زينب(س)، اين بانوي عزيز و ارجمند را الگوي خود قرار داده و با سعي و تلاش و تو كل به ايزدمنان رهرو راه ايشان باشند و ما نيز شاهد موفقيت روافزون آنان در تمامي مراحل زندگي باشيم.

     
گفتگوی آنلاین
اتاقهای گفتگو
اتاقی تعریف نشده است
نام:
     
تبریک تولد
     
گروه های آموزشی
     
نظر سنجی
1. با انتخاب گزینه های مورد نظر، دیدگاه خود را نسبت به سایت مدرسه اعلام نمایید.




  مناسبت ها  
   
  درج مطلب  

اسامی داوطلبین انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س) سال تحصیلی 98-97

اسامی به تفکیک خانمها و آقایان و طبق حروف الفبا است

جناب آقایان

ابریشم

آرمیتا ابریشم

لیسانس مکانیک

مدیرفنی کارخانه توان صنایع

ابراهیمی

آناهیتا ابراهیمی

دکترا

استاد دانشگاه شهید بهشتی

ارجمندی

ماهک ارجمندی

فوق لیسانس

مدیرعامل کشتیرانی

اشتیاقی

هلیا اشتیاقی

لیسانس کشاورزی

مشاور املاک

افشار

پوییدزهرا افشار

لیسانس مکانیک

لوازم یدکی کامیون

آب پرور

فاطمه آب پرور

دکترا مدیریت راهبردی

مدیر دفتر بحران آب و فاضلاب

بدر قلی زاده

ریحانه بدر قلی زاده

فوق لیسانس

وکیل دادگستری

تعاونی

روژینا تعاونی

فوق لیسانس برق

کارمند

توسلی

هلیا توسلی

مهندسی صنایع

مدرس - مشاور

جلیلی محمودی

درناز جلیلی محمودی

لیسانس

آزاد

جهان آرا

روژین جهان آرا

لیسانس شیلات

آزاد - خوراک دام طیور

جلیلی

مهسا جلیلی

لیسانس

بازنشسته

حامی فرد

راما حامی فرد

لیسانس تئاتر

مدیر روابط عمومی بیمه

حسینیان

سحرسادات حسینیان

فوق لیسانس مدیریت مالی

کارمند سازمان راهداری

خانی

پریا خانی

لیسانس مدیریت صنعتی

مدیر کارخانه

خوش نظر

سارینا خوش نظر

کارشناسی ارشد

کارمند

خوشدل

ریحانه خوشدل

فوق دیپلم حسابداری

مدیر لیزینگ گروه بهمن

دلشاد

ملینا دلشاد

کارشناس MRI

کارشناس MRI

رضایی

آرمیتا رضایی

کارشناس ارشد

کارمند سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی

رضایی مولان

شیدا رضایی مولان

لیسانس حقوق

افسر بازنشسته ارتش

سعادت مند

نیکی سعادتمند

فوق لیسانس روانشناسی

گرافیک

سلیمی

سبا سلیمی

دیپلم فنی

بازنشسته دخانیات

شفاپور طهرانی

نیوشا شفاپور

دیپلم

ویزیتور مواد پلاستیکی

شکیبایی

زهرا شکیبایی

دیپلم

مصالح فروشی

صابری

عسل صابری

دکترا شیمی

عضو هیئت علمی و رئیس دانشگاه

عقیقی

غزل عقیقی

دیپلم فنی

آزاد - عمرانی

سرکارخانم ها

آتابیگی مقدم

روژان رشیدی

دیپلم

خانه دار

جهانبانی

پرنیان حمیدی آشتیانی

دکترا شیمی

دانشیار دانشگاه

علی خانی

دیبا خطیب لو

لیسانس ریاضی

استاد دانشگاه

ضعیف نژاد

هانیه افتخار

لیسانس

خانه دار

غفاری

فاطمه قدیری

فوق لیسانس

استاد دانشگاه

کلیایی

عسل صالحی راد

دیپلم

شرکت زیبایی پوست و مو

لوطی شارخ

پریا رازانی زاده

دکترا قلب

دکتر قلب

نوین

بهار اسکندری

لیسانس طراحی

طراحی و دوخت لباس

 

***********************************************************************************************

پدر و مادر گرامي

با اهدا سلام و احترام

   از اینکه گرانبهاترین هدیه الهی تان را به ما سپرده اید که به زیور دانش و اخلاق مزین گردند خالق هستی را شاکریم و از پروردگار نیز جهت این مسئولیت سنگین یاری می طلبیم. نیک آگاهید که تنها در پرتو هماهنگی و تشریک مساعی شما اولیا محترم می توانیم شاهد پیشرفت روزافزون علمی و معنوی عزیزانمان باشیم. پس ساعتی را فارغ از کار بی پایان روزانه از نزدیک به خانه دوم فرزندمان آشنا شویم تا با همراهی شما، عزیزانمان را بهره وری از امکانات به موفقیت های روزافزون رهنمون گردیم. سپاسگزار خواهیم بود با توجه به ضرورت شرکت فعال اولیا گرامی در جلسه ذیل حضور به موقع شما بزرگواران را شاهد باشیم.

* برنامه جلسه انجمن اوليا و مربيان سال تحصيلي 98-97

1- تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد

2- پخش سرود ملي جمهوري اسلامي

3- اجرای دکلمه توسط دانش آموز

4- عرض خيرمقدم ، تشريح اساس نامه و شرايط عضويت در انجمن اوليا و مربيان توسط مدیریت محترم

5- ارائه گزارش عملكرد انجمن اوليا و مربيان سال گذشته

6- تقدير و تشكر از اعضاي انجمن سال 97-96

7- معرفي داوطلبين عضويت در انجمن اوليا و مربيان سال جديد

8- برگزاري انتخابات و تعيين اعضاي جديد انجمن

زمان مجمع عمومي: روز شنبه مورخ 21/7/97 ساعت 15:00

مکان: خ ولیعصر بالاتر از میرداماد جنب اداره آموزش و پرورش خانه معلم

* هماهنگی های لازم جهت پارک ماشین برای اولیای محترم به عمل آمده است  (مدرسه رازی جنب خانه معلم)

بديهي است حضور به موقع شما بزرگواران ضروري مي باشد، لذا خواهشمند است در حين ورود به جلسه، برگه حضوروغياب را امضا فرماييد.

شوراي دبیرستان دوره اول حضرت زينب(س) (هيأت امنايي)

 

***********************************************************************************************

آزمون های هفتگی دبیرستان دوره اول حضرت زینب (س)

 

ساعت

تاریخ

روز

درس

ردیف

8:20-7:45

23/7/97

دوشنبه

ریاضی

1

8:20-7:45

25/7/97

چهارشنبه

معارف اسلامی

2

8:20-7:45

30/7/97

دوشنبه

علوم

3

8:20-7:45

7/8/97

دوشنبه

ادبیات فارسی

4

8:20-7:45

14/8/97

دوشنبه

مطالعات

5

8:20-7:45

21/8/97

دوشنبه

زبان خارجه

6

8:20-7:45

28/8/97

دوشنبه

عربی

7

8:20-7:45

5/9/97

دوشنبه

ریاضی

8

8:20-7:45

12/9/97

دوشنبه

علوم

9

8:20-7:45

14/9/97

چهارشنبه

مطالعات

10

8:20-7:45

19/9/97

دوشنبه

امتحان جامع

11

8:20-7:45

26/9/97

دوشنبه

ادبیات فارسی

12

8:20-7:45

28/9/96

چهارشنبه

زبان خارجه

13

 

***********************************************************************************************

برنامه مطالعاتی پایه نهم سال تحصیلی 98-97

اینجا کلیک کنید : برنامه مطالعاتی پایه نهم.docx

***********************************************************************************************

برنامه مطالعاتی پایه هفتم و هشتم سال تحصیلی 98-97

***********************************************************************************************

 

***********************************************************************************************

با درج آدرس تلگرام زیر در گوشی خود به ما بپیوندید و اخبار مدرسه را مشاهده نمایید https://telegram.me/zeynab22221035

 ارسال پیام از طرف اولیا با برنامه واتساپ و شماره تلفن همراه مدرسه: 09105378203

 

***********************************************************************************************

 
نتایج نوبت دوم 9697

دانش آموزان ممتاز پایه نهم

سیتا اسکندری مهسا امیری بهار بابایی

فاطمه باوی عطیه برادران شانیا بوستانی

یلدا بیابانکی آناهیتا پارساتبار - فریما سادات تقدس

ساغر توفیقیان هستی ثابت ابراهیمی -  صبا حجتی

کیمیا حیدری فر سیده مطهره خالقی -  پارمیس خراسانی زاده

آریانا خفاف شریف ترنم خورسندی - دیانا خیرخواه

حورا دانای علمی سارا دبیری -  کیمیا دولت آبادی

دینا دهقان هیوا دیان آنیتا رجبی

سیده یاسمن رحمتی هانیه رضایی کیمیا رنجبر

ملینا رییسی نژاد آرزو زاج فروشان حنانه زمانی

یاسمن زمانیان غزل سعید آذری فریما سیفی

آرمیتا شاه محمدی فاطمه شکاری نسترن شکرریز

آرتا صالحی زینب صالحی زاده صبا صبور روح مفرد

هلیا صداقت مهتا صمدزاده گلبرگ طریقی

مبینا عرب زاده هلیا عظیم زاده پانته آ عظیمی پور

سحر غنی مشهدی یاس فاطمیه عسل قاسمی

روژینا قاسمی زاده زهرا قربانی ثنا قرمزی

مائده کریمی گیتی کلانتری کیمیا کوکلان

عطیه کیانی ایلگار محبوبی فاطمه محمدزاده

نیکی محمدی درسا مدبر الیانا مرادی

نادیا مرادیان آهی درسا ملکی بهار منقچی

نگین مهدیخانی نگین وطنی حلما هاشمی اصل - فاطمه یوسفی

دانش آموزان ممتاز پایه هشتم

مدیسا ایرجی زهرا باغیان پارمیس پژمان

شهرزاد پژمان الهه پورعلمداری نشاط پویان فر

شادان حاتمی کیمیا سادات حسینی سارینا خوشنظر

درسا دولتخواه روژین رباعی یاسمن رخوا

مانلی سادات رضوی غزاله زارع سوگل سلامت

پرستو سینایی آریانا شهاب الملکی طهورا طاهری زاده

ملیکا عباس نژاد هستی علامه زاده مهدیه علایی

زهرا کارآموزیان پارمیدا مهدویانی تینا ناصر

نازنین نوری غزل نوعی ماسوله پانته آ سادات هاشمی

دانش آموزان ممتاز پایه هفتم

مهرسا آذر شین سیده پانیذ احمدی ساینا اخوان

زهرا تقدسی زهرا جاوید نیا آترین زکی خانی

آیدا شهبازی حنانه سادات شیرازی آرتمیس عادلی

مبینا علیان- عسل غفوری متینا فخری مقدم

 النا گایینی- زهرا سادات میر کمالی هلیا نظری

ترمه هاشم الحسینی یلدا همتی مهربان یوسفیان

رتبه اول پایه نهم

نیکی پوریزدان پناه سارا خطیب زاده

غزل رضایی باران سالم

شینا سطوت - سارا شجایی

 کیمیا شیخ الاسلامی -  شیدا طریحی

الینا عبدی دینا مطلوب

سحر مقامی - سارا همایون

رتبه دوم پایه نهم

شایا آقاخان زاده آرینا آقایی

دیبا احمد تینا اسمعلیان

 ستایش امید علی - مبینا بهزاد زاده

آوین شجری -  ناتاشا شریفات

 صبا طهماسبی -  روژین عرب

 حدیث عظیم الشان - سودا قاسم زاده

هستی قدیری - رومینا قناعتی

آرزو گشانی

رتبه سوم پایه نهم

کیمیا اصغر پور - آتنا پارساییان

 کینا جهانگیری -  صدف مثنوی

  ملیکا منصوری فرد - پانیذ دیو سالار  سایه سعادت -  سارا قره باغی

 محدثه مرادیان -  شایا مهاجرانی

  پرنیان آقا سعیدی- لیلی سادات حسینی مینا شیخی - ونوس حاجی پروانه

 ملیکا علی اکبری  - تانیا قره باغیان

 آیسا قنبرزاده -  هلیا کی منش

 حانیه نایی - هستی وزیری

 مهتاب زمانی -  نوژان صدق گویان

رتبه اول پایه هشتم

صبا احمدی نرگس توسلی نیا

ملیکا سادات حاجی زوار

 نهال سادات سخایی فر

 یگانه سلیمی - سارینا عرب

 دریا فضل اللهی - ملینا کفاشی طهرانی

سارا منادی - سارا نادری

رتبه دوم پایه هشتم

آرمیتا ابریشم - لیلیا بقایی

حنانه حاجی کاظم - مریم دیده خانی

 نیوشا شفا پور - آگرین عبدالحسینی

رتبه سوم پایه هشتم

المیرا امیری آریانا بایرامی

نهال پور محمد پانیذ حسین خانی

سالینا خداداگان پانیذ ستایشگر

سوگل عطاللهی پرستو کاظمی

عطیه کریم نژاد آتنا محمودی

روژینا معصومی عسل نوری

عسل وصالی

رتبه اول پایه هفتم

مرسده اعلم ثنا بیدخام 

ملینا پروانه - ریحانه جنگجوی

آرمیتا حوان جاویدان پانیذ خادم پور

رایحه رستمی الیسا عسگری

 مبینا فخری مقدم - یگانه نیکزاد فرخی

رتبه دوم پایه هفتم

فاطمه آب پرور درسا ازقندی

شیدا افشاری نژاد ملیکا ترکمان

 ریحانه حسنوند - دیبا خطیب لو

 کیانا درویشی سارا شیخ الائمه

درسا شیر محمدی نگین عزت کمالی  هیوا معمار

رتبه سوم پایه هفتم

عرفانه باقریان سارا خان شعبانی

 سارا ده دست - شقایق سامری

 نارین فرهمندیان هلینا مساح

آوا معظمی گودرزی

 
 
*********************************************************

افتخار آفرینان ورزشی - دانش آموزان عزیز در سطح منطقه:

دنیا نقیبی  : رتبه 3 در رشته شنا قورباغه

نیکی مجلسی – شیوا وفادار – غزل رضایی : رتبه 2 رشته صحرانوردی گروهی

نیکی مجلسی : رتبه 1 صحرانوردی فردی

سایه سعادت – هستی قدیری – آریانا قدیری : رتبه 3 رشته بدمینتون گروهی

آرمیتا شاه حسینی: رتبه اول رشته کاراته

یگانه سلیمی: رتبه دوم رشته کاراته

*********************************************************

افتخار آفرینان علمی - فرهنگی - هنری - دانش آموزان عزیز:

ساغر توفیقیان : مقام دوم رشته احکام

مریم خاکی : مقام سوم رشته قرائت قرآن

کیمیا اصغرپور : مقام دوم رشته صحیفه سجادیه

الهه حسینی : مقام دوم رشته مفاهیم قرآن

صدف مثنوی : مقام اول رشته نقاشی

شایا حاتمی: مقام اول رشته نقاشی با رنگ روغن

مریم خاکی: مقام اول رشته مینا کاری

الینا الفت: مقام اول رشته ویالون

نیکی مجلسی : مقام اول فلوت

سارینا عرب: مقام اول ویالون سل

مقام اول منطقه در رشته سرود

مقام اول منطقه در رشته تئاتر

 
   
  پیام رسان  
گیرنده
   
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
بیشتر ...
   
  پرسش و پاسخ  
   
  بازی آنلاین  
   
  اوقات شرعی  


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
   
  لغت نامه  

   
  حدیث روز  
   
  تعداد بازدید کنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
   
  وضعیت آب و هوا  


 -  ° 

جزئیات
   
  تاریخ و ساعت  
سه‌شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۷

   
  سایتهای مفید